VI konferencja popularnonaukowa z cyklu „Wielcy ludzie małego Pelplina”

Opublikowano: 3 października 2022 r.

BERNARD SYCHTA – CZŁOWIEK NAUKI, KULTURY I KOŚCIOŁA

8 PAŹDZIERNIKA 2022 R., GODZ. 10.00

AULA BIBLIOTEKI DIECEZJALNEJ W PELPLINIE

Plan wydarzenia:

• 10.00 Otwarcie konferencji
  • 10.15 ks. prof. dr hab. Jan Walkusz, Ksiądz doktor Bernard Sychta jako dydaktyk i znawca psychiatrii.
  • 10.35 prof. dr hab. Daniel Kalinowski, Przedwojenna recepcja sztuk kaszubskich Bernarda Sychty
  • 10.55 ks. mgr lic. Wincenty Pytlik, Malarstwo jako pasja ks. Bernarda Sychty
  • 11.15 mgr Ryszard Szwoch, Działalność duszpasterska ks. Bernarda Sychty
  • 11.35 Dyskusja