Doroczny diecezjalny zjazd szkół im. Jana Pawła II

Opublikowano: 10 maja 2024 r.

W dniu 6 czerwca 2024 roku przypada 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Pelplinie. Z tej racji doroczny diecezjalny zjazd szkół im. Jana Pawła II odbędzie się tego dnia w Pelplinie. Jego organizatorami są w tym roku Wydziały Duszpasterski i Katechetyczny Diecezji Pelplińskiej oraz Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie. Program zjazdu wraz z zaproszeniem został rozesłany pocztą tradycyjną i elektroniczną do poszczególnych szkół. Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna wraz organizatorami serdecznie zapraszają.

• PLAN:
  • godz. 9.30: recepcja
    • wybór programu – możliwość po obiedzie: poddasze katedry, wystawa w wozowni, kawiarnia, muzeum diecezjalne, spacer historyczny z przewodnikiem
  • godz. 10.00: konkurs papieski (sale CM)przedstawiciele szkół im. Jana Pawła II (aula Magna)Samorządowcy, kapłani, delegacje (Góra JPII)
  • godz. 11.00 Msza
  • godz. 12.30 obiad