XXIII Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda w roku szkolnym 2023/24

Opublikowano: 11 grudnia 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIII edycji Wojewódzko–Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda organizowanego przez Akcję Katolicką Archidiecezji Gdańskiej i Fundację „Słowo”

Konkurs odbywa się pod patronatem JE Ks. Abpa Tadeusza Wojdy SAC, JE Ks. biskupa Ryszarda Kasyny oraz Małgorzaty Bielang Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest Księga Wyjścia.

Do udziału w konkursie zachęcamy przedszkola, uczniów szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Konkurs jest ujęty w Komunikacie w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024.

Uwaga! Szkoły znajdujące się poza województwem pomorskim mogą zgłaszać uczestnictwo do rejonu Chojnice

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Szczegółowe informacje i regulaminy znajdują się na stronach: www.ak.diecezja.gda.pl i www.akcjakatolickarumia.pl