Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oferuje kolejną edycję Studiów Podyplomowych w zakresie katechetyczno-teologicznym, które są skierowane zarówno do nauczycieli innych przedmiotów i uprawniają do uczenia religii, jak również do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy teologicznej. Studia Podyplomowe realizowane będą w Pelplinie i w Toruniu.

Studia trwają 4 semestry i rozpoczynają się w październiku 2021 r. Zajęcia odbywają się w soboty. Czesne w semestrze zimowym wynosi 1280 zł. i w letnim również 1280 zł. Warunkiem kwalifikacji jest złożenie wymaganych dokumentów do 15 września 2021 r. w Dziekanacie Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu (ul. Gagarina 37, tel. 056 611 49 90, 056 611 49 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wymagane dokumenty to: podanie kierowane do Dziekana Wydziału Teologicznego UMK, kwestionariusz osobowy, 1 zdjęcie, kserokopia dowodu osobistego, odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich, kwalifikacje pedagogiczne (w przypadku osób, które planują uczyć religii w szkole).

Wszelkich informacji udziela ks. prof. Janusz Szulist (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Są one także dostępne na stronie https://www.teologia.umk.pl/student/studia-podyplomowe/ 

katecheza.diecezja-pelplin.pl

Realizacja: Seweryn Sildatk