Szczęść Boże,

Zapraszam katechetów ze szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego do udziału w grupie "Inspirujmy się" przy Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

Sieć została utworzona w celu integracji nauczycieli religii szkół ponadpodstawowych i placówek w rozwoju oraz w doskonaleniu zawodowym i duchowym. Głównym zadaniem sieci będzie wzajemne inspirowanie, a przy okazji rozwijanie umiejętności metodycznych i promowanie działań innowacyjnych w pracy katechetycznej. 

Planowane są comiesięczne spotkania on-line, jako krótkie, comiesięczne spotkania na wizji (potrzebny mikrofon i ewentualnie kamerka) 1-2 godziny dydaktyczne. Po każdym webinarium otrzymacie Państwo pomoc do konkretnej jednostki lekcyjnej a w czerwcu zaświadczenie z uczestnictwa.

Link do webinarium:

Terminy webinariów:

  • 19-01-2021 (prowadzący ks. dr Piotr Przyborek min. katecheta  X LO)
  • 09-02-2021 (prowadząca dr Dorota Dźwig min. katechetka  III i X LO)
  • 23-03-2021
  • 20-04-2021
  • 25-05-2021
  • 08-06-2021

Życzę Błogosławieństwa Bożego w nowym roku,

Anna Hochleitner

 

Informacje organizacyjne:

Warunkiem zapisania na szkolenie jest posiadanie swojego indywidualnego konta w Systemie Obsługi Szkoleń CEN. Konto zakłada się tylko raz - tutaj i jest chronione indywidualnym hasłem.

1. Przy rejestracji na kolejne szkolenia posiadacz konta loguje się tutaj, wybiera odpowiednią formę doskonalenia i potwierdza, klikając "Zarejestruj mnie". 

2. Po zarejestrowaniu system wyświetla informację o przyjęciu zgłoszenia. Swój status można sprawdzić w widoku swojego konta - w sekcji "Moje szkolenia". 

3. Na kilka dni przed szkoleniem koordynator prosi zarejestrowanych na liście głównej o potwierdzenie udziału w szkoleniu lub rezygnację - poprzez kliknięcie linku przesłanego na adres mail lub w sekcji "Moje szkolenia". 

4. W szkoleniach mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które potwierdziły swój udział.

5. Każdy posiadacz indywidualnego konta po zalogowaniu w Systemie Obsługi Szkoleń CEN ma bezpośredni dostęp do informacji o swoich szkoleniach w sekcji "Moje szkolenia" oraz możliwość modyfikowania danych - na granatowym pasku, w prawym górnym rogu ekranu.

6. Uczestnictwo w spotkaniach online. Osoby, które wcześniej potwierdziły swój udział, na około 3 godziny przed rozpoczęciem otrzymują link do pokoju spotkań online - w swoim koncie w systemie CEN (po zalogowaniu sekcja: "Moje szkolenia") oraz w przypominającej wiadomości mail od koordynatora.

katecheza.diecezja-pelplin.pl

Realizacja: Seweryn Sildatk